Спонсори

Офіційний спонсор ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Основний вид діяльності будівельних магазинів ТМ «Властелин» – торгівля будівельними та оздоблювальними матеріалами, професійним і побутовим інструментом та обладнанням. Сьогодні торгова мережа «Властелин» користується авторитетом стійкого, надійного і доступного торгового підприємства, що займає позицію лідера на роздрібному і оптовому ринку в області сучасних будівельних матеріалів. Важливо відзначити, що результати виконаної нами роботи, цілком і повністю відображаються в асортименті запропонованих товарів і приємній атмосфері в торгових залах, крім того, в магазинах реалізована система дисконтних карт і накопичувальних знижок.

У будівельних маркетах «Властелин» проходять різного роду акції та заходи, які залучають все нових і нових клієнтів. Для зміцнення власного позитивного іміджу компанія проводить соціальні та благодійні акції. Турбота про покупців втілюється не тільки в доступних цінах, але і в якості представлених товарів – торгова мережа «Властелин» співпрацює тільки з перевіреними виробниками, щоб бути впевненими в якості продукції, що реалізовується.

Тільки ми пропонуємо своїм клієнтам найбільший набір послуг, які дозволяють значно спростити процес будівництва і ремонту та зробити його легким і комфортним. Більш ніж за 10 років бездоганної роботи «Властелин» заслужив симпатії і довіру багатьох клієнтів на Херсонщині.

Нам можна і потрібно довіряти!

Спонсор ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Дім марочних коньяків «Таврія» – одне з найпотужніших виноградарсько-виноробних підприємств Україна з більш ніж віковою історією.

Географічно Дім марочних коньяків «Таврія» – розташований у місті Нова Каховка, на 46 паралелі, тобто на одній паралелі зі знаменитим на весь світ містом Коньяк (Франція), батьківщиною однойменного шляхетного напою. Кліматична зона, де виростають таврійські виноградники, визнана провідними вітчизняними та закордонними фахівцями однією з найбільш екологічно чистих зон України. Зараз площа виноградників «Таврії» найбільша становить 1400 гектарів.

Дім марочних коньяків «Таврія» займає провідне місце серед виробників престижних колекційних та марочних коньяків в України. Класична технологія, дотримання міжнародних стандартів якості, стильне оформлення відкривають дорогу для таврійської продукції по всьому світу. На сьогодні підприємство експортує продукцію у більш ніж 17 країн світу, серед яких – США, Канада, Нігерія.

Сьогодні у портфелі компанії коньяки 4 основних торгових марок «Жатон», «Таврия», «AleXX», «Борисфен». Розвивається також винна програма, яка представлена ТМ «Наоми» и ТМ «Аскания». 

Відвідавши наше підприємство, Усі бажаючі можуть дізнатися тонкощі класичної технології коньячного виробництва, витоки виноробства таврійського краю, сповна відчути колорит підвалів: своїми очима побачите галерею 6,5 тисяч дубових бочок і бутів, в яких десятиліттями витримуються кращі коньячні спирти, відвідавши екскурсійні тур на підприємство.

З 1970 року продукція ДМКТ отримала на Міжнародних конкурсах та дегустаціях понад 335 нагород, среди яких 138 золотих, 106 срібних, 36 спеціальних нагород и 13 Гран-Прі.

Спонсор ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Виробничо-торгова компанія «Лукас» – сучасне підприємство, що динамічно розвивається, провідний виробник листкових виробів, яке входить в число кращих кондитерських підприємств України. Асортимент продукції нараховує більше 100 найменувань, серед них – вироби з листкового та пісочного тіста, цукерки та торти. Виробнича потужність Компанії – до 2,5 тис. тонн продукції на місяць.

Компанія «Лукас» має два власні виробничі майданчики, загальною площею близько 17 га, сучасні складські приміщення з автоматичною системою контролю температурного режиму, власну транспортно-логістичну компанію “Л-транс”, мережу фірмових магазинів «Лукас», кондитерських свіжої випічки та солодощів «Слойка» та бургер-кафе “Круасон”.

В компанії працює понад 1000 осіб. Продаж продукції на території України здійснюють власні ексклюзивні команди. Постачання продукції здійснюється і на зовнішні ринки та 41 країну світу.

             Розвинена інфраструктура, сучасні технології, професійне кондитерське обладнання від всесвітньо відомих компаній, власні розробки та висока кваліфікація фахівців – складові успіху ТМ «ЛУКАС»!

Спонсор ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Приватне підприємство «Каховська фабрика вікон`БудМайстеР`» було засноване у 2011 році в місті Каховка, основним напрямком діяльності є виконання повного комплексу монтажно – будівельних робіт та продажу металопластикових вікон, дверей та алюмінієвих конструкцій. Асортимент профільних систем, фурнітури, додаткових комплектуючих і досвід наших фахівців, дозволяють виконувати індивідуальні замовлення будь-якої складності, самих різних форм, розмірів, кольорів і видів склопакетів. Маємо можливість представити на Ваш вибір ролети ,жалюзі різних видів та супутні товари.

На сьогоднішній день являємося офіційним VIP дилером найбільшого заводу в Україні Steko.

Компанія має всі необхідні сертифікати і ліцензії. Конструкції відповідають вимогам відповідних стандартів ДСТУ.

Наші координати: 74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Мелітопольська, буд. 85.
budmayster.okna@gmail.com

Тел.. +38 050 396 44 32

ФОРМУЛА КОМФОРТУ ВАШОГО ДОМУ!