Спонсори

Генеральний спонсор ХХІ всеукраїнського "Таврійського ярмарку"

НАША СИРОВАРНЯ – НАША ГОРДІСТЬ!

        Мистецтво сироваріння – це ремесло, яке вимагає таланту, терпіння, а також щирої любові до своєї справи. Створити по-справжньому смачний і оригінальний фермерський натуральний сир до снаги тільки справжнім майстрам.

            Цей продукт не терпить помилок, неякісної сировини і недбалого ставлення до гігієни. Все в сирі витончено і велично. І краще всього ви зрозумієте це, спробувавши справжній крафтовий сир з козиного та коров’ячого молока від майстрів «Мар’янівської сироварні».

        Найкращій продукт можливо отримати тільки використовуючи якісну сировину та сучасне обладнання. Саме тому для створення «Мар’янівської сироварні» було закуплено найкраще обладнання, яке відповідає всім стандартам якості. А в якості сировини використовується лише якісне козине молоко власного виробництва та коров’яче молоко екстракласу, яке поставляється з молочної ферми Долинського.

ТОВ “Агробізнес”

Офіційний сайт: https://maryanivski-suru.com.ua/

Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Першотравнева 33 В

e-mail: secretar@agrobiznes.net
тел. (050) 352-39-89,  (095) 277-15-25

Офіційний спонсор ХХІ всеукраїнського "Таврійського ярмарку"

 

ГАЗОБЕТОН КАХОВКА – один з найбільших виробників ніздрюватого бетону автоклавного тверднення на території України. Виробнича потужність заводу складає 530 тисяч кубічних метрів в рік, а загальна виробнича площа заводу — понад 30 тисяч квадратних метрів. У 2019 році «Енерджи Продакт» стала частиною промислово-будівельної групи «Ковальська».

ГАЗОБЕТОН КАХОВКА

Офіційний сайт: https://gazobeton-kahovka.com.ua/

Наші контакти: nrg@kovalska.com
050-591-57-37, 095-277-44-41

Спонсор
ХХІ всеукраїнського "Таврійського ярмарку"

           Тонкий і неповторний смак “MOHAN чаю” народжений на висогокірній плантації Шрі-Ланки. Найбільш ніжні і соковиті листки збираються вручну, ретельно відбираються і перемішуються, щоб обержати високу якість смаку. Контроль кожного етапу вирощування, збору, обробки та упаковки нашого чаю забезпечує його незмінну якість і свіжість знаменитого цейлонського чаю. “Мохан чай” дарує Вам аромат найкращої якості преміум цейлонського чаю і радує смакові рецептори вимогливих гурманів по всьому світу.

Спонсор
ХХІ всеукраїнського "Таврійського ярмарку"

ТОВ “ДІ ТРЕЙД ГРУП”

Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів

Перероблення та консервування фруктів і овочів

74800, Херсонська обл., місто Каховка, ЧАПЛИНСЬКЕ ШОСЕ, будинок 7

Тел. +380504422122

Спонсор
ХХІ всеукраїнського "Таврійського ярмарку"

База мінеральних добрив ТОВ “Вілар-Вікторія”
тел: 050-932-33-51; 050-910-22-81
Херсонська обл, м. Нова Каховка, вул. Першотравнева 77-А
e-mail: mega.395@ukr.net

Спонсор
ХХІ всеукраїнського "Таврійського ярмарку"

Виробник і постачальник електротехнічного обладнання для підприємств паливно-енергетичного комплексу, які видобувають, переробних галузей промисловості і енергетики, ТПО “Новокаховський електромеханічний завод” запрошує Вас до ділової спів​праці​!

​«Новокаховський електромеханічний завод»
Україна, 74900, Херсонська область,
м.Нова Каховка, вул. Фабрична, 5-а.
тел. + 38 (05549) 7-23-06, 7-17-99, 7-00-44, 5-14-97
E-mail: sales@nkemz.com​​

Спонсор
ХХІ всеукраїнського "Таврійського ярмарку"

ВЛАСТЕЛИН – торгівельна мережа магазинів, яка вже більше 20-ти років на ринку. Спеціалізується на торгівлі товарами для будівництва, ремонту та облаштування житла. Асортимент компанії перевищує 65 тис. найменувань товарів в таких товарних групах: сантехніка, електрика, товари для будівництва та декору, посуд, текстиль, хімія для будівництва та дому, туризм та риболовля, двері, побутова техніка тощо.
Власні виробництва: корпусних меблів (кухні,шафи,шафи-купе, передпокій тощо), сітки рабиці, власна торгівельна марка сухих будівельних сумішей “Полідекор”
Мета компанії ВЛАСТЕЛИН – запропонувати кожному клієнту оптимальні рішення для облаштування житла, які задовольняють його реальні потреби.
Наші контакти:
Тел: 095 06 92 711, 050 89 56 772
https://shop.vlastelin.ua            https://mebli.vlastelin.ua

Спонсор
ХХІ всеукраїнського "Таврійського ярмарку"

Дім марочних коньяків «Таврія» – один з найбільших в Україні виробник коньяків марочних і колекційних груп. Ми обробляємо близько 1400 га кращих сортових виноградників, розташованих в екологічно чистій зоні, розташованій в безпосередній близькості від екологічної перлини планети – заповідника «Асканія-Нова». Сьогодні Дім марочних коньяків «Таврія» забезпечує не менше третини ринку преміальних коньяків всередині країни і є провідним експортером марочних коньяків України. Коньяки «Таврія» виготовлені на підприємстві з повним циклом коньячного виробництва – починаючи від вирощування власного винограду, отримання виноматеріалу, його перекуркі в коньячні спирти, з наступною витримкою в дубових бочках і розливом в пляшки. Унікальний терруар, помножений на майстерність і традиції наших виноробів, дозволяють забезпечувати високу якість коньяку України, яке доведено багатою 130-річною історією!

https://www.tavria.ua/

Спонсор
ХХІ всеукраїнського "Таврійського ярмарку"

Фарм Фреш Група в особі підприємств ПП «Екофреш», ПАТ “Райдужне” забезпечує свіжими і замороженими овочами і фруктами внутрішній і європейський ринок. На даний момент на експорт поставляються в свіжому вигляді баттернат, батат, цибуля, черешня, кондитерська насіння соняшнику, кондитерська гарбузове насіння.
План підприємства реконструкція холодильного сховища – встановити тунелі глибокої заморозки, побудувати холодильне сховище з температурою зберігання – 20С для зберігання готової продукції.