Спонсори

Генеральний спонсор ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Крафтова сироварня створена на базі молочної ферми «Альпіна» в селі Мар’янівка, Каховського району, Херсонської області, яке свою чергу знаходиться на півдні Таврійського степу, поблизу біосферного заповідника «Асканія-Нова».

На власній сироварні виготовляємо бринзу та свіжі сири з травами, паприкою, оливками, а також тверді витримані сири. Асортимент сирів різноманітний. Сири виготовляються, як з козиного молока, так і з коров’ячого молока екстракласу, яке поставляється з молочної ферми Долинського. Крім сирів Мар’янівська сироварня виготовляє йогурти з різними смаками, сметану та масло.

При виготовлені сирів використовуємо класичну рецептуру, яку вдосконалюємо та оновлюємо впроваджуючи новітнє обладнання. Козиний сир має свій унікальний смак, люди все частіше його куштують та купують, а користь для організму від продуктів з козиного молока не можна оцінити ні з чим.

Офіційний спонсор
ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Основний вид діяльності будівельних магазинів ТМ «Властелин» – торгівля будівельними та оздоблювальними матеріалами, професійним і побутовим інструментом та обладнанням. Сьогодні торгова мережа «Властелин» користується авторитетом стійкого, надійного і доступного торгового підприємства, що займає позицію лідера на роздрібному і оптовому ринку в області сучасних будівельних матеріалів. Важливо відзначити, що результати виконаної нами роботи, цілком і повністю відображаються в асортименті запропонованих товарів і приємній атмосфері в торгових залах, крім того, в магазинах реалізована система дисконтних карт і накопичувальних знижок.

У будівельних маркетах «Властелин» проходять різного роду акції та заходи, які залучають все нових і нових клієнтів. Для зміцнення власного позитивного іміджу компанія проводить соціальні та благодійні акції. Турбота про покупців втілюється не тільки в доступних цінах, але і в якості представлених товарів – торгова мережа «Властелин» співпрацює тільки з перевіреними виробниками, щоб бути впевненими в якості продукції, що реалізовується.

Тільки ми пропонуємо своїм клієнтам найбільший набір послуг, які дозволяють значно спростити процес будівництва і ремонту та зробити його легким і комфортним. Більш ніж за 10 років бездоганної роботи «Властелин» заслужив симпатії і довіру багатьох клієнтів на Херсонщині.

Нам можна і потрібно довіряти!

Спонсор
ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Дім марочних коньяків «Таврія» – одне з найпотужніших виноградарсько-виноробних підприємств Україна з більш ніж віковою історією.

Географічно Дім марочних коньяків «Таврія» – розташований у місті Нова Каховка, на 46 паралелі, тобто на одній паралелі зі знаменитим на весь світ містом Коньяк (Франція), батьківщиною однойменного шляхетного напою. Кліматична зона, де виростають таврійські виноградники, визнана провідними вітчизняними та закордонними фахівцями однією з найбільш екологічно чистих зон України. Зараз площа виноградників «Таврії» найбільша становить 1400 гектарів.

Дім марочних коньяків «Таврія» займає провідне місце серед виробників престижних колекційних та марочних коньяків в України. Класична технологія, дотримання міжнародних стандартів якості, стильне оформлення відкривають дорогу для таврійської продукції по всьому світу. На сьогодні підприємство експортує продукцію у більш ніж 17 країн світу, серед яких – США, Канада, Нігерія.

Сьогодні у портфелі компанії коньяки 4 основних торгових марок «Жатон», «Таврия», «AleXX», «Борисфен». Розвивається також винна програма, яка представлена ТМ «Наоми» и ТМ «Аскания». 

Відвідавши наше підприємство, Усі бажаючі можуть дізнатися тонкощі класичної технології коньячного виробництва, витоки виноробства таврійського краю, сповна відчути колорит підвалів: своїми очима побачите галерею 6,5 тисяч дубових бочок і бутів, в яких десятиліттями витримуються кращі коньячні спирти, відвідавши екскурсійні тур на підприємство.

З 1970 року продукція ДМКТ отримала на Міжнародних конкурсах та дегустаціях понад 335 нагород, среди яких 138 золотих, 106 срібних, 36 спеціальних нагород и 13 Гран-Прі.

Спонсор
ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Виробничо-торгова компанія «Лукас» – сучасне підприємство, що динамічно розвивається, провідний виробник листкових виробів, яке входить в число кращих кондитерських підприємств України. Асортимент продукції нараховує більше 100 найменувань, серед них – вироби з листкового та пісочного тіста, цукерки та торти. Виробнича потужність Компанії – до 2,5 тис. тонн продукції на місяць.

Компанія «Лукас» має два власні виробничі майданчики, загальною площею близько 17 га, сучасні складські приміщення з автоматичною системою контролю температурного режиму, власну транспортно-логістичну компанію “Л-транс”, мережу фірмових магазинів «Лукас», кондитерських свіжої випічки та солодощів «Слойка» та бургер-кафе “Круасон”.

В компанії працює понад 1000 осіб. Продаж продукції на території України здійснюють власні ексклюзивні команди. Постачання продукції здійснюється і на зовнішні ринки та 41 країну світу.

             Розвинена інфраструктура, сучасні технології, професійне кондитерське обладнання від всесвітньо відомих компаній, власні розробки та висока кваліфікація фахівців – складові успіху ТМ «ЛУКАС»!

Спонсор
ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Підприємство розташоване в степовій зоні, вище пониззя річки Дніпро на 500м за адресою: Україна, Херсонська область, місто Нова Каховка, с. Райське, вул. Основська, 15а. Площа території заводу – 4.4 гектара, на яких розміщені основні та допоміжні цехи. Під’їзні шляхи: автомобільна траса обласного значення.

Основні види діяльності: зберігання пшениці, виробництво борошна, виробництво макаронних виробів, виробництво гранульованих висівок, зберігання готової продукції, оптова та роздрібна торгівля.

Ринки збуту: Україна (Географія збуту борошна, макаронних виробів і гранульованих висівок здійснюється по всій Україні) та Експорт (реалізація продукції на експорт у наступні країни – Молдавія, Палестина, Південна Корея, Ліван, Ангола).

Завдяки розвиненій системі логістики існує можливість швидкого та якісного доставки продукції замовнику в транспортній тарі і спеціально обладнаних автомобілях.

На підприємстві впроваджена система менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001: 2000 та введена система менеджменту безпеки харчових продуктів відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000

Спонсор
ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Приватне підприємство «Каховська фабрика вікон`БудМайстеР`» було засноване у 2011 році в місті Каховка, основним напрямком діяльності є виконання повного комплексу монтажно – будівельних робіт та продажу металопластикових вікон, дверей та алюмінієвих конструкцій. Асортимент профільних систем, фурнітури, додаткових комплектуючих і досвід наших фахівців, дозволяють виконувати індивідуальні замовлення будь-якої складності, самих різних форм, розмірів, кольорів і видів склопакетів. Маємо можливість представити на Ваш вибір ролети ,жалюзі різних видів та супутні товари.

На сьогоднішній день являємося офіційним VIP дилером найбільшого заводу в Україні Steko.

Компанія має всі необхідні сертифікати і ліцензії. Конструкції відповідають вимогам відповідних стандартів ДСТУ.

Наші координати: 74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Мелітопольська, буд. 85.
budmayster.okna@gmail.com

Тел.. +38 050 396 44 32

ФОРМУЛА КОМФОРТУ ВАШОГО ДОМУ!

Спонсор
ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Компанія заснована у 2000 році і розташована у Херсонській області – м. Таврійськ, вул. Промислова 4л, займається науково-виробничою діяльністю на території України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Виробничі площі підприємства складають більше 2800 кв.м, верстатний парк складається з: металорізальних верстатів 48 (токарних 4 шт., фрезерних 3шт., шліфувальних 3шт., плазмова різка, зварювальні пости 4шт., піч термообробки 2 шт. тощо), кількість працюючих 40 осіб. Є конструкторський відділ.

Напрацьовано великий досвід в освоєнні та впровадженні у виробництво штучного і серійного отримання необхідних виробів, як власними силами, так і в кооперації з іншими підприємствами (виготовлення ливарного оснащення, аплікатори для висіваючої техніки, шнеки для екструдерів, лиття виробів з високоміцного і зносостійкого чавуну, цинкування та ін.)

Підприємство займається розробкою і виробництвом:

  • металевих конструкцій, верстатів, машин і обладнання;
  • кормоприготувального обладнання нового покоління для тваринництва;
  • деталей і вузлів для поливних машин і крапельного зрошення, в тому числі підземного (підгрунтовий полив);
  • фільтрів і добривних ємностей.

Виконує наступні роботи: зварювання, зварювальні роботи чорних, кольорових і нержавіючих металів; ремонт і відновлення машин і механізмів; дробеструйне очищення металу; високоякісна лінія порошкового фарбування металевих поверхонь з поліпшеною адгезією; токарні і фрезерні операції, шліфування і плазмовий розкрій металу.

Спонсор
ХХ ювілейного "Таврійського ярмарку"

Компанія ТОВ «СЕРВІС-АГРОЗАХІД» створена у 2012 році з метою складання високопродуктивних та найбільш рентабельних технологій сільськогосподарських культур.

Компанія починає свою роботу з аграрними підприємствами, як мінімум з двох-трьох річного аналізу роботи, тобто з сівозміни використання пестицидів, досягнутих рівнів уражаю по всіх культурах. Дальше проводяться хімічні та фізичні аналізи ґрунту, складається карта забур’яненості і на основі перелічених факторів, пропонується сівозміна та технологічна карта під кожну культуру.

Для забезпечення технологічної карти менеджер консультант компанії «СЕРВІС-АГРОЗАХІД» пропонує забезпечення відповідними продуктами, це посівний матеріал, пестициди, мінеральні добрива та спец продукти, провідних компаній та сільськогосподарську техніку-фірми PÖTTINGER.