Прес-реліз

З 23 по 26 вересня 2021 року на виставкових площах торгово-розважального центру «Таврійський ярмарок» в місті Нова Каховка Херсонської області буде проходити найбільша виставка-ярмарок Півдня України. Даний захід стане одним з найбільш ефективних інструментів для демонстрації, презентації та просування кращих і новітніх розробок товаровиробників і підприємців України. Тематичні розділи експозицій: продукти харчування, промислові товари, будівельна індустрія, автомобілі і техніка, агропромисловий комплекс, фінанси і інвестиції, туризм і спорт, народні майстри. За попередніми заявками, експозиції ювілейного «Таврійського ярмарку» представлятимуть понад 180 учасників з 19 областей України (Херсонська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Івано-Франківська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська, Кіровоградська, Львівська, Хмельницька, Черкаська, Київська, Чернігівська), ведеться робота по запрошенню керівників іноземних підприємств до відвідування та участі у виставковому заході.

Сільськогосподарську експозицію виставки-ярмарки будуть представляти в основному фермерські господарства Херсонської області і власники елітних приватних розплідників, які запропонують мешканцям і гостям Херсонщини саджанці плодово-ягідних і декоративних дерев та чагарників найпопулярніших сортів за доступними цінами. На відкритих виставкових площах ХX ювілейної виставки-ярмарки «Таврійський ярмарок» традиційно будуть розташовані торговельні павільйони в яких відвідувачі зможуть купити за вигідними цінами м’ясо-молочну та плодоовочеву продукцію вирощену на родючих ґрунтах Херсонщини

Експозиція автомобілів і техніки буде представлена торговими марками Hyundai, KIA, BMW, Renault, Volkswagen і багатьма іншими. Крім вигідних акційних пропозицій на автомобілі всі відвідувачі «Таврійського ярмарку» матимуть можливість провести тест-драйв представлених на демонстраційному майданчику сучасних автомобілів і отримати консультації висококваліфікованих експертів.

Учасники алеї народної творчості та ремесел з задоволенням познайомлять відвідувачів виставки-ярмарки з виробами декоративно-прикладного мистецтва і національних ремесел. На виставці-ярмарку будуть сяяти різнобарвною палітрою і різноманітністю форм вироби гончарства, різьблення по дереву, національна українська вишивка, плетіння з соломи і лози, народні картини, декоративний розпис, національні іграшки та багато іншого для створення чудового настрою і незабутніх моментів.

Виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок» у 2021 році буде складатися з двох частин – експозиційної (виставкові павільйони товарів і послуг підприємців і підприємств України) і торгової алеї. Традиційно свято ярмарки проходить в День міста Нова Каховка і супроводжується культурно-масовими заходами на будь-який смак – від дитячих конкурсів до знакових фестивалів, де кожен знайде собі відпочинок і розваги для душі!

Приїжджайте до нас, пориньте у світ веселого і різнобарвного святкового «Таврійського ярмарку» і Ви назавжди полюбите його, як любимо ми його – цей феєричний і нестримний шквал емоцій і позитиву!

Ярмаркуємо більше 20 років!

Святкуємо разом!