Партнери

Мережа супермаркетів з широким асортиментом товарів, високим рівнем обслуговування та європейськими стандартами роботи. «Фреш» завжди запропонує Вам свіжі продукти харчування за вигідними цінами, а також широкий вибір супутніх товарів, асортимент яких постійно поліпшується. Ми працюємо з кращими вітчизняними виробниками і постачальниками. Ми разом дбаємо про те, щоб в наших магазинах Ви купували товари за найкращими цінами і були впевнені в їхній якості.

Finist Group – Словацько-український фінансовий брокер. Наша команда працює на ринку фінансових послуг України з 2004 року з фізичними та юридичними особами. Філософією компанії є чітка ідентифікація потреб клієнта у фінансовій сфері, підготовка рішень, які відповідають його потребам, і подальший супровід при виконанні вибраних рішень. Наші фахівці підвищують свою професійну кваліфікацію у європейських колег і є існуючими членами Міжнародної асоціації страхових агентів і брокерів, що дає нам можливість отримувати міжнародний досвід і забезпечувати європейський рівень обслуговування.

«Правильні рішення для бізнесу!». Група компаній (рекламне агентство, виставковий і консалтинговий центри) для надання комплексу послуг для сектора B2B в місті Нова Каховка під торговою маркою Palmira Group створена для забезпечення клієнтів товарами і послугами високої якості при гарантії оптимальних цін. Наша компанія готова надати комплексний пакет бізнес-послуг в Херсонській області, тому Вам не доведеться звертатися до кількох вузькоспеціалізованим фірмам. Завдяки підтримці наших партнерів ми змогли добитися відмінного співвідношення «ціна / якість / асортимент».

Херсонський виставковий центр «Експо-центр» займається виставковою діяльністю з 1997 року. В активі центру підготовка і проведення спеціалізованих виставок «Будіндустрія», «Агропромисловий ярмарок. Фермер »,« Торгова марка »,« Салон краси »,« Світ шкіри та хутра », що стали традиційними і щорічними. Організатор виставок, маючи власне обладнання і висококваліфікованих фахівців проводить виставки на високому технічному та естетичному рівнях.

Комунальне підприємство «Агенція регіонального розвитку» Новокаховської міської ради створене в 2008 році для виконання Стратегічного плану економічного розвитку міста Нова Каховка.