Умови участі

1. Обов’язковий реєстраційний внесок кожного учасника за одне експозиційне місце: 1500 грн.

Включає участь у всіх заходах виставки-ярмарки, рекламна кампанія виставки в ЗМІ, загальне освітлення експозицій, прибирання території виставкового заходу, санітарно-гігієнічні послуги загального користування, інформаційні та консультаційні послуги, охорона експозиції в неробочий час.

2. Експозиційна площа на відкритій виставковій площі торгово-розважального комплексу «Таврійський ярмарок»: 250 грн. / кв. м.

Система знижок:

Для вітчизняних товаровиробників:

Знижка 10% надається тільки на вартість виставкової площі в межах 4 кв.м. (2х2 м) і не звільняє учасника від сплати обов’язкового організаційного внеску в повному розмірі. У разі необхідності додаткової площі для розміщення експозиції її вартість оплачується учасником додатково згідно стандартної вартості участі. Для отримання даної знижки учасник при подачі заявки на участь зобов’язаний надати додатково документи, що підтверджують статус вітчизняного виробника.

Для постійних учасників виставки-ярмарку «Таврійський ярмарок»:

Знижка 10% надається тільки на вартість виставкової площі і не звільняє учасника від сплати обов’язкового організаційного внеску в повному розмірі. Для отримання даної знижки учасник повинен мати статус «Постійний учасник виставки-ярмарки», який присвоюється після участі в двох і більш виставках поспіль.