Terms of Participation

1. Обов’язковий реєстраційний внесок кожного учасника за одне експозиційне місце: 1500 грн.

Fee includes participation in all events of the exhibition-fair, advertising campaign of the exhibition in the media, general lighting of expositions, cleaning of the territory of the exhibition, sanitary and hygienic services of general use, information and consulting services, protection of exposition during off-hours.

2. Exposition space at the shopping and entertainment complex "Tavria Fair": 250 UAH / sq. m.

Discount System:

Для вітчизняних товаровиробників:

Знижка 10% надається тільки на вартість виставкової площі в межах 4 кв.м. (2х2 м) і не звільняє учасника від сплати обов’язкового організаційного внеску в повному розмірі. У разі необхідності додаткової площі для розміщення експозиції її вартість оплачується учасником додатково згідно стандартної вартості участі. Для отримання даної знижки учасник при подачі заявки на участь зобов’язаний надати додатково документи, що підтверджують статус вітчизняного виробника.

Для постійних учасників виставки-ярмарку «Таврійський ярмарок»:

Знижка 10% надається тільки на вартість виставкової площі і не звільняє учасника від сплати обов’язкового організаційного внеску в повному розмірі. Для отримання даної знижки учасник повинен мати статус «Постійний учасник виставки-ярмарки», який присвоюється після участі в двох і більш виставках поспіль.